
Трекінгові шкарпетки Comodo Trekking Socks DryTex сині
- В наявності
- Код: STT-BLUE-03
450 ₴/пара
Трекінгові шкарпетки Comodo Trekking Socks DryTex сині - максимальний комфорт для ваших походів
Професійні трекінгові шкарпетки Comodo з технологією DryTex гарантують сухість та комфорт під час найскладніших маршрутів.
Унікальні технології для активного відпочинку
Шкарпетки для походів Comodo STT створені за допомогою передових матеріалів DryTex Comfort та Siltex AG+. Поліестерна основа забезпечує швидке відведення вологи від стопи, тоді як поліпропіленові волокна з іонами срібла активно протидіють розмноженню бактерій. Чи підходять ці шкарпетки для багатоденних походів? Так, завдяки антибактеріальним властивостям вони залишаються свіжими навіть після тривалого використання.
П'ятизонна система підтримки стопи
Туристичні шкарпетки оснащені спеціально розробленою системою підтримки:
- Зона тиску - рівномірно розподіляє навантаження по всій стопі, мінімізуючи втому
- Посилена зона - надійно амортизує удари та захищає підйом від травм
- Анатомічна зона - ідеально повторює контури стопи для максимального комфорту
- Плоский шов - повністю усуває ризик натирання пальців під час руху
- Контрольна зона - фіксує положення шкарпетки, запобігаючи її сповзанню
Переваги для активних туристів
Comodo шкарпетки розв'язують ключові проблеми, з якими стикаються мандрівники. Технологія DryTex Comfort ефективно відводить піт навіть при інтенсивних навантаженнях, підтримуючи оптимальний мікроклімат всередині взуття. Іони срібла AG+ створюють природний бар'єр проти неприємних запахів, що особливо важливо під час багатоденних експедицій.
Замовте трекінгові шкарпетки Comodo та відчуйте різницю вже в першому поході. М'який поліестерний матеріал приємний на дотик та не викликає алергічних реакцій, а ергономічний крій забезпечує ідеальну посадку без зморщок чи здавлювання.
Технічні характеристики
Склад матеріалу:
- Поліестер DryTex Comfort - основна структура
- Поліпропілен Siltex AG+ з іонами срібла - антибактеріальний шар
- Призначення: перехідний сезон, тривалі походи, гірський туризм, лісові маршрути
- Бренд: Comodo
- Модель: STT (Outdoor Series)
- Колір: синій
- Артикул: STT-BLUE-03
Спеціалізовані шкарпетки для туризму Comodo підходять для всіх видів активного відпочинку: від коротких прогулянок до складних гірських експедицій. Купити туристичні шкарпетки варто кожному, хто цінує якість та довговічність спорядження.
Ергономічна конструкція та інноваційні матеріали роблять ці шкарпетки незамінним елементом туристичного гардероба. Придбайте шкарпетки Comodo DryTex сьогодні та насолоджуйтесь комфортом у кожному кроці вашої наступної подорожі.
Наші переваги:
- понад 17 років роботи та кілька тисяч задоволених клієнтів (100% позитивних відгуків: sport-tops.com.ua)
- фото та відео в живу безпосередньо вашого товару перед відправкою!
- гарантований обмін та повернення товару!
- Щоденне відправлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comodo Group |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Шкарпетки |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Синій |
| Призначення | Трекінгові |
| Розмір шкарпеток | 35-38 |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Поліестер |
| Функція підігріву | Ні |
- Ціна: 450 ₴/пара
